Παρασκευή, 21 Δεκεμβρίου 2012

Χριστούγεννα Μαζί Με Parthos & Chris, Και Ειρήνη Τσιλιγιάννη – Νίκο Χατζηστεφάνου Στον Κόμη


Η αγαπημένη τετράδα (Parthos & Chris, Νίκος Χατζηστεφάνου – Ειρήνη Τσιλιγιάννη) επιστρέφουν στον Κόμη, Χριστουγεννιάτικα και αφού θα έχουν ευχηθεί στους Χρήστους και τις Χριστίνες, για ένα πρόγραμμα με γιορτινή διάθεση, έχοντας φορέσει τα καλά του, και με όλα τα τραγούδια που έχετε αγαπήσει από την ελληνική και αγγλόφωνη ροκ σκηνή καθώς και με τραγούδια από τις προσωπικές τους δουλειές!!!

Ελάτε να τσακίσουμε τους κουραμπιέδες και τα μελομακάρονα που έχουν περισσέψει, και να πούμε τα κάλαντα σε ροκ φόρμες!!!

Τρίτη, Ανήμερα Χριστούγεννα εκεί κάπου στα μεσάνυχτα μέχρι όσο αντέξουμε!!!


Νεοκλασσικό Κόμης
Λασκαράτου 15, Πατήσσια
Τηλ.κρατήσεων: 210-2112135
Χορηγός
Bulk Music (http://www.bulkmusic.gr/)
Rock Ha radio (http://www.rockharadio.com/)

Χορηγοί επικοινωνίας:
Destiny Web Radio (www.destinyradio.gr/)
CReatures (www.creatures.gr)
Just Listen (http://www.justlisten.gr/)
Φοιτητική Ζωή (http://www.foititikizoi.gr/)
Polytexneio FM (http://www.polytexneiofm.gr/)
Mood Radio (http://www.moodradio.gr/)
Rock Overdose (http://www.rockoverdose.gr/index.php)
Radio Music Rock (http://www.radiomusicrock.com/)
Fatality web radio (http://www.fatalityradio.com/)
Rock 'N' Roll Town (http://www.facebook.com/pages/Rock-N-Roll-Town/116624871759535)
Music Explorations & Roots (http://www.facebook.com/profile.php?id=100002861665405)
Museek Art (http://museekart.com/)
Αthens day & night (http://www.athens-dayandnight.gr/el/home)
Pou tha pioume (http://pouthapioume.gr/)
Crash Radio (http://crashradio.gr/)
YOUR Music gr (http://www.facebook.com/groups/yourmusicgr/?fref=ts)




Steve Xanthis

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Blogger Templates