Τετάρτη, 20 Φεβρουαρίου 2013

Parthos & Chris Και Ν.Χατζηστεφάνου & Ειρ.Τσιλιγιάννη Στο Rockwood


Η αγαπημένη τετράδα (Parthos & Chris, Νίκος Χατζηστεφάνου – Ειρήνη Τσιλιγιάννη) για πρώτη φορά στο Rockwood για ένα πρόγραμμα με όλα τα τραγούδια που έχετε αγαπήσει από την ελληνική και αγγλόφωνη ροκ σκηνή καθώς και με τραγούδια από τις προσωπικές τους δουλειές!!!

Σας περιμένουμε να ταρακουνήσουμε το Μουσείο συθέμελα!!

Rockwood Βασιλ.Ηρακλείου 2, Μουσείο, Αθήνα Τηλ.κρατήσεων:  6980762062

(http://www.rockwood.gr)

Χορηγός

Bulk Music (
http://www.bulkmusic.gr/)Rockha radio (http://www.rockharadio.com/) 

Destiny Web Radio 
(www.destinyradio.gr/) 
CReatures (www.creatures.gr) 
Just Listen (http://www.justlisten.gr/) 
Φοιτητική Ζωή (http://www.foititikizoi.gr/) 
Polytexneio FM (http://www.polytexneiofm.gr/) 
Mood Radio (http://www.moodradio.gr/) 
Rock Overdose (http://www.rockoverdose.gr/index.php) 
Radio Music Rock (http://www.radiomusicrock.com/) 
Fatality web radio (http://www.fatalityradio.com/) 
Rock 'N' Roll Town (http://www.facebook.com/pages/Rock-N-Roll-Town/116624871759535) 
Music Explorations & Roots (http://www.facebook.com/profile.php?id=100002861665405) 
Museek Art (http://museekart.com/) 
Αthens day & night (http://www.athens-dayandnight.gr/el/home) 
Pou tha pioume (http://pouthapioume.gr/) 
Crash Radio (http://crashradio.gr/)
YOUR Music gr (http://www.facebook.com/groups/yourmusicgr/?fref=ts) 

More Radio (https://www.facebook.com/moreradio?ref=ts&fref=ts)
R1 Radio (http://www.facebook.com/R1Radio?ref=ts&fref=ts)




Steve Xanthis

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Blogger Templates