Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2013

Νίκος Χατζηστεφάνου & Ειρήνη Τσιλιγιάννη Live Στο Ελληνικόν


Ο Νίκος Χατζηστεφάνου και η Ειρήνη Τσιλιγιάννη επιστρέφουν στο Ελληνικόν στο Κορυδαλλό!!!

Με ένα πρόγραμμα - ταξίδι στις καλύτερες στιγμές της έντεχνης και ροκ ελληνικής σκηνής, με κάποιες μικρές πινελιές της ξένης ροκ σκηνής, με τραγούδια από το πρώτο δίσκο του Νίκου, το αγαπημένο «Παράξενο Παιδί» καθώς και νέα τραγούδια από το αναμενόμενο ΕΡ του, «Έχω απόψε συναυλία», θα σας κρατήσουν συντροφιά στον πανέμορφο χώρο του Ελληνικόν, στον Κορυδαλλό!!

Σας περιμένουμε όλους – εκεί γύρω στις 22.00 με 22.30!!!

Ελληνικόν café-bar Δημ.Διαμαντίδη 1, Κορυδαλλός (http://www.diaskedasi.gr/ellinikon/photos.asp)

Χορηγός
Bulk Music (http://www.bulkmusic.gr/)

Χορηγοί επικοινωνίας:
Destiny Web Radio (www.destinyradio.gr/)
CReatures (www.creatures.gr)
Just Listen (http://www.justlisten.gr/)
Φοιτητική Ζωή (http://www.foititikizoi.gr/)
Polytexneio FM (http://www.polytexneiofm.gr/)
Mood Radio (http://www.moodradio.gr/)
Radio Music Rock (http://www.radiomusicrock.com/)
Fatality web radio (http://www.fatalityradio.com/)
Rock 'N' Roll Town (http://www.facebook.com/pages/Rock-N-Roll-Town/116624871759535)
Music Explorations & Roots (http://www.facebook.com/profile.php?id=100002861665405)
Museek Art (http://museekart.com/)
Αthens day & night (http://www.athens-dayandnight.gr/el/home)
Crash Radio (http://crashradio.gr/)
YOUR Music gr (http://www.facebook.com/groups/yourmusicgr/?fref=ts)
More Radio (https://www.facebook.com/moreradio?ref=ts&fref=ts)
R1 Radio (http://www.facebook.com/R1Radio?ref=ts&fref=ts)
Rock Overdose (http://www.facebook.com/rockoverdose.gr?fref=ts)




Steve Xanthis

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Blogger Templates